Nasza idea transferu

Przemieszczanie się podczas urlopu to jedna z kluczowych czynności. Jest to o tyle ważne że sprawna organizacja pozwala zaoszczędzić dużo czasu i stresu. Czyli transfer z lotniska nad Jezioro Garda i transport w regionie. Jak to widzimy?

Przemieszczanie się w podczas zwykłego dnia, jako dojazd na wycieczkę lub powrót z niej, o każdej porze. Nawet w nocy czy o świcie.

Jezioro Garda – transfer i prywatny transport

Opcje transportu w regionie Jeziora Garda

Wybierając opcje samolotem, zastanawiasz się pewnie jak dojechać pod adres swojego noclegu czy zaplanowanej atrakcji.

Można naturalnie korzystać z wielu form. Między innymi to transport publiczny. Najprostszym i dość wygodnym rozwiązaniem jest autobus. A konkretnie przewoźnik Flixbus. Odjeżdżają prawie z pod samych drzwi wyjściowych na lotnisku Bergamo.

Wybierając południowy region Jeziora Garda, wybierz jako przystanek docelowy miejscowość Peschiera del Garda. Stąd jeśli będziesz potrzebował dojechać gdzieś w okolicy warto korzystać z przesiadek komunikacji publicznej, a połączenia wyszukiwać za pomocą aplikacji map Google. Wybierając jako trasę komunikację publiczną.

Jezioro Garda – indywidualne wycieczki


Analogicznie ma się do tego region północny, w tym przypadku wybierz miejscowość Rovereto jako miasto docelowe o stamtąd przesiadki do Riva del Garda i okolicę.
O ile autobusy odjeżdżają trzy razy w ciągu dnia (szczegółowy rozkład znajdziesz tutaj) to opcja połączeń kolejowych ma dużo więcej godzin odjazdów – rozkład tutaj. Tu lekkim utrudnieniem może być dotarcie do jednej ze stacji kolejowych w Mediolanie i stąd wybrać jako cel Desenzano del Garda, lub Peschiera. To jedyne miejscowości gdzie zatrzymuje się pociąg.

Jezioro Garda prywatny transport

Obydwa warianty są na pewno całkiem dobrą opcją jeśli jesteś sam lub w dwie osoby. I jeśli przesiadki i czas dojazdu nie stanowi wielkiego problemu. Natomiast jeśli osób jest więcej, nawet trzy dorosłe i zakup biletów, sumowanie kosztów przesiadek to może okazać się całkiem dużą wartością. Dlatego warto rozważyć i skalkulować nasz transfer.

Jezioro Garda wycieczki objazdowe

Dlaczego warto policzyć i rozważyć opcję Transferu nad Jeziorem Garda

To naprawdę bardzo wygodne rozwiązanie przy grupie już 3 osób, czy rodzinie może okazać się nawet tańsze niż wybór komunikacji publicznej.

Czekamy na Ciebie już na lotnisku, odwozimy pod wskazany adres. Nie martwisz się opóźnieniami, zmianami. Nie masz stresu że pociąg czy autobus ucieknie i nie wrócisz na czas na samolot. Bo to my dołożymy wszelkich starań byś dotarł tam na czas i bezpiecznie. Zapewniamy to znakomitym doświadczeniem kierowców w regionie.

Jezioro Garda prywatny kierowca

Opcje wycieczek nad Jeziorem Garda

Doskonałym rozwiązaniem jest też opcja korzystania z naszego transportu podczas Twojego pobytu w regionie Jeziora Garda czy pobliskich gór. Podczas takich usług służymy Ci swoim doświadczeniem w regionie, wiedzą o miejscach takich, które ciężko znaleźć w przewodnikach.

Pomożemy dojechać Ci na szlak górski. Albo odbierzemy Cię z niego. Podczas wycieczek trekkingowych i zwiedzania, zawieziemy w jedno miejsce rano, a wieczorem odbierzemy z innego.

Jezioro Garda górski transport

Mamy doświadczenia i znamy trasy by zawieźć Cię tam gdzie sam nawet byś nie trafił.

Pomożemy Ci zwiedzić konkretny region lub całe wybrzeże. Nie martwisz się parkowaniem, powrotami do auta. To my zatroszczymy się tym byś skupił się na zwiedzaniu i podziwianiu widoków.

Jezioro Garda widoki i prywatny transfer

Transport rowerów w regionie Jeziora Garda

Służymy Ci też swoją pomocą przy transporcie i organizacji wycieczek rowerowych. Wiemy jak ważne i dobrym rozwiązaniem, by dojechać gdzieś i bezpiecznie wrócić inną drogą do hotelu, kempingu. A ukształtowanie terenu uniemożliwia zrobienie ciekawej pętli i trzeba wracać rowerem tą samą drogą.

Jezioro Garda transport rowerów

Jak komfortowe jest opcja by wjechać na górę autem i cieszyć się korzystaniem z dróg ze wspaniałym widokiem i zjechanie już o własnych siłach w dół, bez konieczności wjeżdżania z powrotem po samochód.

Inną Twoją potrzebą może i okazuje się czasem że nie masz rowerów i wypożyczalni na kempingu czy miejscu noclegowym. Albo ich stan techniczny czy rodzaj nie jest dla Ciebie zadowalający.

To też nie problem, bo znajdziemy dla Ciebie w pobliżu najbardziej korzystną wypożyczalnię i dostarczymy Ci sprzęt pod Twoje drzwi.

Jezoo Garda transport rowerów

Nasze możliwości techniczne podczas transferów nad Jeziorem Garda

Posiadamy dwa auta, i możemy zabrać maksymalnie 10 osób.

Technicznie w takiej grupie uruchamiamy dwa samochody. Pierwszy wóz to Citroen C4 (4 miejsca pasażera) – idealny dla małych grup i rodziny 2+2. Drugi to VW Touran (6 miejsc pasażera) . Obydwa posiadają duży bagażnik, oraz możliwość założenia dachowego.

Mamy bezpieczne foteliki dla Twoich dzieci do 36kg – również te tyłem do kierunku jazdy. Podkładki dla tych trochę starszych. Bagażnik dachowy który pomieści Twój nadbagaż.

Bagażnik dachowy na 4 rowery dla każdego auta, czyli możliwość transportu 8 rowerów jednorazowo + 8 rowerzystów.

Jezioro Garda koszt transferu

Ile kosztuje nasz transfer w regionie Jeziora Garda

Podstawowy rodzaj transferu z lotnisk

Bergamo, Linate, Malpensa, Verona. W region południowej części jeziora Garda (od miejscowości Salo do Bardolino)

Albo cały region jeziora Iseo

Do 6 osób, to koszt 150 euro w jedną stronę lub 250 euro w dwie strony. Jeśli chcesz poznać wycenę dla siebie skontaktuj się z nami.

Wojtek +39 392 291 3547

Możliwy jest też każdy inny kierunek w regionie. I odbiór z pozostałych lotnisk Venezia, Bolonia.

Koszt ustalamy indywidualnie.

Jeśli zainteresowany jesteś naszymi wycieczkami w regionie, transportem rowerów po prostu napisz. Obiecuję że zajmiemy się Twoją potrzebą indywidualnie i w miarę Twoich potrzeb i naszych możliwości stworzymy specjalną propozycję. Wierzę że bardzo dobrą.

Dla przykładu wycieczek objazdowych, całodniowa wycieczka naszymi autami do 6 osób w regionie to koszt od 120 euro. Dzieląc to na ilość osób i możliwości może okazać się że nie tylko będzie to najwygodniejszy sposób zwiedzania – komfort z własnym kierowcą. Ale również najtańszy.

Zapraszam do kontaktu, LAGO DI GARDA ACTIVE SQUAD.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *